NAŠE VIZE A CÍLERádi bychom Vám jménem společnosti MBS - Auto s.r.o. nabídli své letité zkušenosti s prodejem automobilů a zajištění veškerých služeb kolem nich. Za dobu naší profesionální praxe, bylo úspěšně prodáno a novým majitelům předáno více než 900 kusů luxusních automobilů, které se oficiálně nabízejí i nenabízejí na trhu ČR.
Zejména se jedná o automobily značek ASTON-MARTIN, AUDI, BENTLEY, BMW, CADILLAC, DODGE, FERRARI, HUMMER, CHEVROLET, CHRYSLER, INFINITI, JAGUAR, JEEP, LAMBORGHINI, LAND ROVER, LEXUS, LINCOLN, MASERATI, MERCEDES-BENZ, PORSCHE, ROLLS ROYCE, VW a další. Jsme si velice dobře vědomi, že zakoupením vozidla péče o zákazníka teprve začíná a nikoli končí!  

Aktuálně plánujeme zajištění a realizaci vlastních prostor. Vzhledem ke zrušení tzv. blokových výjimek na prodej a servis automobilů, bude celý koncept pojat jako „multibrand“, kdy moderní zázemí bude soustředěno na servisní a prodejní činnost na automobily uvedených segmentů. Tímto budeme schopni nabídnout ještě kvalitnější služby majitelům většiny automobilových značek. Kvalitativní standardy budou zajištěny jak odpovídajícím systémem řízení kontroly kvality ISO tak podpořeny oficiálním zastoupením renomovaných výrobců a dodavatelů. Bližší záměry nebudeme z pochopitelných důvodů zatím prezentovat.

Děkujeme za Vaši případnou důvěru a těšíme se na naši možnou spolupráci.