naše specializace tohle umíme opravdu nejlépe

Společnost MBS - Auto s.r.o. připravila pro všechny zájemce o zánovní vozy značky AUDI - program AUDI FRESH. Tento program umožňuje nákup prověřených, referenčních automobilů značky AUDI přímo z výrobního závodu AUDI AG. Vybrat si může v podstatě úplně každý, a to ze široké nabídky výrobce, obsahující celkový počet nabízených vozidel v rozsahu 5 000 – 8 000 kusů, který je průběžně doplňován a hlavně kde jsou vozidla skladem.

Na výběr jsou veškerá modelová provedení v nejrůznějších motorizacích, výbavách či barevných škálách. Výjimkou nejsou ani modely AUDI exclusive, S line, AUDI řady „S“ či „RS“ případně supersporty třídy „R“. Neváhejte nás tedy kontaktovat se svým požadavkem a můžete se spolehnout, že Vám bude nabídka doručena z pravidla do 24 hodin, v případě výpadku systému to může být výjimečně 48 hodin. 

Výhody nákupu referenčních vozidel AUDI přímo od výrobce AUDI AG:

• 110 BODOVÁ KONTROLA VOZIDLA

Každý vůz AUDI prochází důkladnou a pečlivou kontrolou konstrukčních a dalších skupin, kde se prověřuje 110 konkrétních bodů. Pro opravu jednotlivých vadných dílů jsou použity vždy a výhradně pouze originální díly AUDI a opravu provede vždy oficiální dealer značky AUDI. Jenom tak může být zajištěn bezvadný stav odpovídající přísným kritériím standardů značky AUDI. Nemůže být tak pochyb o pravosti najetých kilometrů, případně o servisní historii vozu.

• PRODLoUŽENÁ TOVÁRNÍ ZÁRUKA AUDI

Každý vůz AUDI z nabídky referenčních vozidel výrobce AUDI AG je opatřen prodlouženou tovární zárukou 3 roky / 100 000km. Jedná se o 100% záruku bez dalších formulářů nebo obstrukcí. Přímé napojení na původní dvouletou tovární záruku AUDI znamená, že vozidlo je v záruce celkem 5 let s omezeným počtem najetých kilometrů 100 000km. Záruka je navíc přenosná na další případné majitele vozu, což nepochybně zvyšuje hodnotu vozu při dalším případném prodeji, ale hlavně eliminuje možné riziko a náklady spojené s případnou opravou vzniklé závady.

• VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ VOZIDLA

Naše společnost spolupracuje se společností Sautoleasing (Česká spořitelna) případně se společností ČSOB leasing, u kterých zajistí maximálně výhodné financování „šité“ na míru případnému zájemci.

• VÝHODNÉ POJIŠTĚNÍ

V případě pojištění je naše společnost pojišťovacím zprostředkovatelem České pojišťovny, kde opětovně nabídne ty nejlepší možné podmínky, vycházející z potřeb a bonusů případného zájemce. 

• VÝRAZNÉ CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ

Společnost MBS - Auto s.r.o. má smluvní ceny zajištěny takovým způsobem, že Vám vozidlo nabídne levněji než při jeho zakoupení přímo u dealera AUDI v SRN. Navíc jsou v ceně kalkulovány veškeré náklady spojené s jeho dovozem, vyřízením technické způsobilosti, předprodejním servisem, vyčištěním a konečnou registrací vozu na Vás. V praxi to tedy funguje tak, že po složení zálohy a podpisu kupní smlouvy si do 3 týdnů přeberete připravené vozidlo bez jakýchkoli dalších starostí, v podstatě z pohodlí svého domova nebo firmy.

• PROFESIONÁLNÍ, ODBORNĚ A PŘITOM INDIVIDUÁLNĚ VEDENÉ SLUŽBY

Profesionální praxe a zkušenosti s prodejem a vedením servisních služeb, které sbíral manažer společnosti MBS - Auto s.r.o. od roku 1999 a mnohá jeho prvenství či úspěchy, by měla být zárukou Vaší spokojenosti. Největším vyznamenáním je pro něj a potažmo společnost MBS - Auto s.r.o. léty přetrvávající a stále narůstající spokojenost dosavadních, ale i nových zákazníku případně majitelů či uživatelů automobilů obecně.

 

Program AUDI FRESH = prověřené vozy AUDI s tovární zárukou, přímo do výrobce = pouze u MBS - Auto s.r.o.