2015 JEEP GRAND CHEROKEE SRT 6,4L V8

Program MBS INDIVIDUAL využil další klient, který nám tentokráte svěřil nejsilnější verzi vozu Jeep Grand Cherokee SRT model 2015.

- v první fázi jsme tedy instalovali nerez výfukové svody X-Force, střední a zadní díl nerez výfuku Magnaflow a přímé sání od K&N = zaručených +40 koní a impozantní zvuk v ceně (dvojí měření výkonu na brzdové stolici před a po instalaci) Jen škoda, že video neumí navodit skutečnou hloubku a barvu zvuku, který je zapotřebí opravdu slyšet. 

- v druhé fázi jsme se zaměřili na brzdový systém. Majitel vozu si stěžoval, že továrnou dodávaný brzdový systém značky Brembo nevyhovuje jeho jízdním potřebám, a po intenzivním brzdění systém vadne a kotouče se zvlní. . . Aplikovali jsme tedy performance brzdový systém značky EBC řady GD Sport s NITROTHERM povrchovou úpravou proti korozi. Průměr kotoučů zůstal sice stejný, ale kotouče jsou drážkované a vrtané. Speciální směs brzdových desek, barvená do červena, snižuje prašnost při brzdění a hlavně zaručuje o 30% vyšší brzdný účinek než u běžných brzdových desek. POZOR na tohle auto a udržujte si pořádný odstup! Brzdný účinek je až překvapivě účinný a nekompromisní! Co neubrzdíš = neukecáš

Celý článek
2016 FORD MUSTANG GT 5,0 V8

Individuální úprava aktuálního modelu Ford Mustang GT - dle zadání klienta, který nechal návrh stylingu na nás. Inspirace pramení z modelu Ford Mustang Shelby GT500.

První fáze obsahovala: Exteriér - polepy exteriéru a oken, sportovní výfukový set. Interiér - úprava audio/navigace na Euro normu. Další fáze úprav budou postupně přibývat. Vyhnout bychom se (dle plánu majitele) neměli ani navýšení výkonu motoru, kde zvažuje majitel vozu, osazení motoru kompresorem . . .  

Celý článek
2002 VW T4 Transporter 2,5 V5 85kW Syncro

Individuální úprava, rozsáhlá renovace a kompletní přestavba vozu VW T4 Transporter na pohodlný a praktický "Multivan", upravený pro provoz zejména na horských a nezpevněných cestách či oblastech. Zakázka připravená na míru pro zadavatele, který nám nechal ve všem "volnou ruku". Design měl být inspirován stylem jeho penzionu Salomon Tolštejn, pro který měl být při jednom reklamním poutačem a nezaměnitelným dopravním prostředkem, jež hosté zmíněného penzionu vždy rádi uvidí. . . Za zmínku stojí, že vůz sloužil původně německé pohraniční policii. Aktuálně nejrozsáhlejší úprava programu MBS INDIVIDUAL, která zahrnovala veškeré profese auto-opravárenství. Posuďte sami:  

Celý článek